O nas

Klaudia

w_ktora_strone_pl_klaudia-2 Mózg operacji, czyli każdej wyprawy. Uwielbia planować wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Ale kocha też spontan, który dodaje smaczku każdej podróży. Mistrzyni researchu, negocjacji i wyszukiwania okazji. Ambitna perfekcjonistka. Bacznie obserwuje otaczającą rzeczywistość, by próbować, smakować, doznawać nowego. Robi plan 150% normy. Stara się wycisnąć z wyprawy jak najwięcej smaków, doznań i zdjęć oczywiście! 

Od podróży oczekuje niezapomnianej przygody, mocnych wrażeń, adrenaliny, ciekawych relacji międzyludzkich oraz wspaniałych krajobrazów i twarzy do sfotografowania.

Miłośniczka bycia w ciągłym ruchu. Kocha salsę, sorbet z mango, psiaki wszelkiej maści, górskie trekkingi oraz rowerowe wycieczki. Z wykształcenia promotor zdrowia, z zawodu piarowiec. Obecnie fotograf, travel manager, pilot wycieczek, bloger. Jej marzeniem jest one way ticket i udział w dużych projektach humanitarnych. 

 

Marcin

Mr. Navigation. Chodzący GPS i mapa w jednym. Nie straszna mu żadna pustynia, wyspa czy miejska dżungla. Zawsze doskonale potrafi odnaleźć się w gąszczu ulic i uliczek. Realista w podróży, przygotowuje plan minimum. Gdy zawodzi plan A, ma w zapasie B. Jako pierwszy sprawdza i wybiera przewodniki, które potem podbiera mu Klaudia do planowania trasy. Kombinator z głową pełną pomysłów. Wie jak zrobić coś z niczego. Jak nie wejdzie drzwiami, to oknem. Albo wleci tam dronem 😉 

Od podróży oczekuje nietuzinkowych smaków, licznych atrakcji i zabytków, koniecznie z bogatą historią w tle!

Miłośnik rowerowych wycieczek, kuchni azjatyckiej, ligi włoskiej oraz hiszpańskiej, smakosz złocistego napoju Bogów (szczególnie rozkochany w amerykańskim IPA). Marzy mu się gabinet z wielkim globusem, wyklejony prawdziwymi mapami z XVIII wieku.

w_ktora_strone_pl_marcin-3

 

o-nas